“Ekip ruhu ile çalışmalıyız “diyen Württemberg Bölgesi Kadınlar Teşkilatı Teşkilatlanma başkanlığının

2021 senesinde 9 Modül olarak planlamış olduğu Birim Eğitim Toplantıları tüm hızıyla devam ediyor.

Bölge Teşkilatlanma başkanı Ü. Telli tarafından her Modülde ihtiyaç duyulan farklı konular en ince detayları ile ele alınarak, özenle sunumlar hazırlanarak Teşkilatlanma başkanlarını çalışmalarında desteklenmeye devam ediyor.

Açılış Kuran-ı Kerimi ile başlayan toplantı, toplam 60 İdarecinin katılım sağladığı ‘‘TESBİH sistemi ‘‘konulu 1. Modül, Genel Merkez Teşkilatlanma başkanı A. Temel’in katılımı ve bilgilendirmesi ile gerçekleşti. TESBIH sistemine giriş, kullanımı ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgi verildi.

Toplantının sonunda şube Teşkilatlanma başkanları tarafından Telli ‘ye özenle en ince detayına kadar hazırlanmış olan çok özel bir sürpriz; hediyeler, mektup ve şiir eşliğinde, duygulu anların yaşanmasına ve bu süreçte her zamandan daha fazla ihtiyaç duyulan Teşkilatlanma başkanları arasında iletişim ve gönül bağının güçlenmesine vesile oldu.

Kapanış Kuranı-ı Kerimi ile son bulan toplantıya özenle hazırlanan, emek veren ve katkılarından dolayı tüm şube Teşkilatlanma başkanları ve Bölge Teşkilatlanma Komisyonuna teşekkür ediyor çalışmalarının ve başarıların devamını temenni ediyoruz.

IGMG Württemberg
Kadınlar Teşkilatı
Kurumsal İletişim Başkanlığı