Württemberg Bölgesi Kadınlar Teşkilatı Başkanı A. Akkuş online Şube Yönetim Kurulu ziyaretleri gerçekleştirdi.

Württemberg Bölgesi Kadınlar Teşkilatı şartlar ne olursa olsun, her daim şubelerin yardımcısı ve destekcisi olduklarını gösterdi. ‘‘Bu süreçdeki kısıtlamalar, hizmet ve çalışmalara engel değildir‘‘ diyen Bölge KT Başkanı A. Akkuş, hiç zaman kaybetmeden, kısa bir zaman zarfında şube başkanları ile tarihleri ayarlayarak online gerçekleşen ziyaretlere başladı. Akkuş‘a Bölge KT Teşkilatlanma Başkanı Ü. Telli ve şube sorumlularıda eşlik etti.

Teşkilat çalışmalarında ümitsizliğe ve imkansızlığa yer vermeyen Kadınlar Teşkilatının 10.11.2020 – 17.12.2020 tarihleri arası – Online gerçekleşen ŞYK ziyaretleri Aalen, Achern, Bretten, Enzweihingen, Esslingen, Heilbronn, Herrenberg, Karlsruhe, Lauffen, Ludwigsburg, Möckmühl, Mössingen, Mühlacker, Nagold, Nürtingen, Pforzheim, Philippsburg, Pleidelsheim, Rastatt, Reutlingen, Schorndorf, Sindelfingen, Sinsheim, Waiblingen ve Wangen olmak üzere 25 Şubede, 245 İdarecinin katılımı ile gerçekleşti. Şube Teşkilatlanma başkanlarının Birim Eğitim Toplantılarında ‘‘ŞYK Toplantısı‘‘ ile ilgili aldıkları bilgilere özenle dikkat edilerek, kural ve prensiplere uygun bir şekilde Toplantılar icra edildi. Sırasıyla birimlerin tüm çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi alındı ve gerekli olduğu durumlarda da bilgi verildi. İdari kadrolardaki noksanlıklar, Genel Merkez üyelikleri tek tek gözden geçirilerek önemi titizlikle izah edildi. Çalışmalarda, İdari kadrolarda veya üyeliklerde var olan noksanlıklar tesbit ve analiz edildi ve çözüm yolları sunularak en kısa zamanda giderilmesi temennisi ile toplantılar son buldu.

Mekansal uzaklığın engel olmadığını birkez daha gösteren Bölge Kadınlar Teşkilatı Başkanı Akkuş, donanım ve tecrübeleriyle idarecilerilere enerji ve motive kaynağı oldu. İdarecilerin ziyaretlerden memnun olduğu ve başarıların temelinin atıldığı ŞYK Toplantıları ziyaretleri 2021 yılında da devam etmesi planlanıyor.

IGMG Württemberg Bölgesi
Kadınlar Teşkilatı