” Bir kimse evine gelene nasıl ikramda bulunursa, Cenab-ı Allah’ta evine (camiye ) gelene özel ikramda bulunur ” diyor kKainatın Efendisi Sevgili Pergamberimiz s.a.v.

Göppingen Şubesi Kadınlar Teşkilatı 2022 yılının ilk Üyeler Toplantısını ” Sevgi gözde değil gönüldedir, Vücut değil, ruhtur aşka kadîr” (Sezai Karakoç ) diyerek 21.04.2022 ‘ te samimi, sıcak bir ortamda icra edildi.

Açılış Kuran-ı Kerim ile başlayan Üye Toplantısı Şube Başkanı S. ÇAKMAK ‘ın ” Cenab-ı Hakk içerisinde bulunduğumuz Rahmet-i Ilahiyenin zirve yaptığı bu günlerde rahmet rüzgarları bizlere ulaşsın, bizlere temas etsin, dokunsun temennisi ve duasıyla Şubemizin can damarları olan üyelerimizi hoşgeldiniz diyerek selamladı.

Samimî bir ortamda tüm birimlerin kendini tanımasıyla , yaptıkları ve koydukları hedeflerle devam eden programa Bölge Kadınlar Teşkilatı Başkanı kıymetli A. AKKUŞ hanımın ” Ramazan Sohbeti ” ile devam edildi.

Ezan ve sofra duası ile açılan oruçlar, amin Ya Mucîb diye açılan ellere Çocuk Kulübündeki çocukların heyecanı da eklenince çok güzel bir sevgi atmosferi oluştu. İftar sonrası üyelerimizle hasbihal ederek onları daha yakınen tanıma fırsatı bulduk.

Ramazan-ı Şerif’in ümmet olarak yeniden toparlanışımıza, huzur ve sukuna ermemize vesile olmasını Yüce Allah tan niyaz eder, katılımcı üyelerimize tekrar tekrar teşekkür eder, tekrarını Yüce Allah tan niyaz ederiz.

IGMG Württemberg
GÖPPINGEN Şubesi
Kadınlar Teşkilatı