Württemberg Bölgesi Kadınlar Teşkilatı Başkanı A. Akkuş ‘un online Şube Yönetim Kurulu ziyaretleri devam ediyor.

‘‘Bu süreçteki kısıtlamalar, hizmet ve çalışmalara engel değildir. Şartlar ne olursa olsun, bizler her daim şubelerin yardımcısı ve destekçisi olarak yanlarında olmaya devam edeceğiz. ‘‘diyen KT Bölge başkanı A. Akkuş, 2020 senesinde başlatmış olduğu şube ziyaretlerine aralıksız devam etti.

Akkuş ‘a zaman zaman Genel Merkez Teşkilatlanma başkanı A. Temel, Bölge Teşkilatlanma Başkanı ve şube sorumluları da eşlik etti.

Teşkilat çalışmalarında ümitsizliğe ve imkansızlığa yer vermeyerek 2020 senesinde Kadınlar Teşkilatının ilkini gerçekleştirdiği Şube Yönetim Kurulu ziyaretleri 20.01.2021- 26.02.2021 tarihleri arasında online olarak devam etti. ŞYK ziyaretleri Aalen, Achern, Bretten, Enzweihingen, Esslingen, Fellbach, Heilbronn, Herrenberg, Karlsruhe, Lauffen, Ludwigsburg, Möckmühl, Mühlacker, Nagold, Nürtingen, Pforzheim, Philippsburg, Pleidelsheim, Rastatt, Reutlingen, Schorndorf, Sindelfingen, Sinsheim, Tübingen, Waiblingen ve Wangen olmak üzere 26 Şubede, 255 İdarecinin katılımı ile gerçekleşti.

İlk ziyaretlerde ŞYK Toplantılarının kural ve prensiplere uygun bir şekilde yapılmasının takibatı yapılırken, ikinci ziyaretlerde asıl gaye ve hedef olarak İdareciler ile hasbihal etmek, gönül köprüsünü sağlamlaştırmak, şubelerde ve İdarecilerde mevcut soru ve sıkıntılara cevap ve çözümler üretmek olarak belirlendi.

Mekânsal uzaklığın çalışmalara engel olmadığını bir kez daha gösteren Bölge başkanı Akkuş, donanım ve tecrübeleriyle idarecilere enerji ve motive kaynağı oldu. İdarecilerin ziyaretlerden memnun olduğu ŞYK Toplantıları ziyaretlerinin üçüncüsü de 2021 senesi içerisinde planlanıyor.

Genel Merkez’den katılım sağlayan A. Temel Hanımefendi ve Şube İdarecilerimize teşekkür ediyor çalışmalarının ve başarılılarının devamını temenni ediyoruz.

IGMG Württemberg
Kadınlar Teşkilatı
Teşkilatlanma Başkanlığı