HomeAllgemeinKT Şube Yönetim Kurulu Ziyaretleri

KT Şube Yönetim Kurulu Ziyaretleri

Württemberg Bölgesi Kadınlar Teşkilatı Başkanı A. Akkuş ‘un online Şube Yönetim Kurulu ziyaretleri devam ediyor.

‘‘Bu süreçteki kısıtlamalar, hizmet ve çalışmalara engel değildir. Şartlar ne olursa olsun, bizler her daim şubelerin yardımcısı ve destekçisi olarak yanlarında olmaya devam edeceğiz. ‘‘diyen KT Bölge başkanı A. Akkuş, 2020 senesinde başlatmış olduğu şube ziyaretlerine aralıksız devam etti.

Akkuş ‘a zaman zaman Genel Merkez Teşkilatlanma başkanı A. Temel, Bölge Teşkilatlanma Başkanı ve şube sorumluları da eşlik etti.

Teşkilat çalışmalarında ümitsizliğe ve imkansızlığa yer vermeyerek 2020 senesinde Kadınlar Teşkilatının ilkini gerçekleştirdiği Şube Yönetim Kurulu ziyaretleri 20.01.2021- 26.02.2021 tarihleri arasında online olarak devam etti. ŞYK ziyaretleri Aalen, Achern, Bretten, Enzweihingen, Esslingen, Fellbach, Heilbronn, Herrenberg, Karlsruhe, Lauffen, Ludwigsburg, Möckmühl, Mühlacker, Nagold, Nürtingen, Pforzheim, Philippsburg, Pleidelsheim, Rastatt, Reutlingen, Schorndorf, Sindelfingen, Sinsheim, Tübingen, Waiblingen ve Wangen olmak üzere 26 Şubede, 255 İdarecinin katılımı ile gerçekleşti.

İlk ziyaretlerde ŞYK Toplantılarının kural ve prensiplere uygun bir şekilde yapılmasının takibatı yapılırken, ikinci ziyaretlerde asıl gaye ve hedef olarak İdareciler ile hasbihal etmek, gönül köprüsünü sağlamlaştırmak, şubelerde ve İdarecilerde mevcut soru ve sıkıntılara cevap ve çözümler üretmek olarak belirlendi.

Mekânsal uzaklığın çalışmalara engel olmadığını bir kez daha gösteren Bölge başkanı Akkuş, donanım ve tecrübeleriyle idarecilere enerji ve motive kaynağı oldu. İdarecilerin ziyaretlerden memnun olduğu ŞYK Toplantıları ziyaretlerinin üçüncüsü de 2021 senesi içerisinde planlanıyor.

Genel Merkez’den katılım sağlayan A. Temel Hanımefendi ve Şube İdarecilerimize teşekkür ediyor çalışmalarının ve başarılılarının devamını temenni ediyoruz.

IGMG Württemberg
Kadınlar Teşkilatı
Teşkilatlanma Başkanlığı

Keep exploring...

IGMG bekundet Anteilnahme und Solidarität bei Mahnwache in Mannheim

Am heutigen Montag, den 3. Juni 2024, haben sich rund 8.000 Menschen auf dem Mannheimer Marktplatz versammelt, um des getöteten Polizisten zu gedenken, der...

İGMG Württemberg Bölgesi Mannheim Marktplatz Saldırı Sonrası Hayatını Kaybeden Polis Memuru Hakkında Basın Açıklaması

Büyük bir üzüntü ve acı içindeyiz! Cuma günü Mannheim Marktplatz'ta meydana gelen saldırıda bir polis memuru bıçakla ağır yaralanarak hastaneye sevk edilmişti.  Bugün büyük bir üzüntüyle,...

Places to travel

Related Articles

1. Sınıf Öğrencilerinden Cami Ziyareti

Sindelfingen de ilkokul 1.Sınıf camimizi ziyarete geldi. 17 çocuk ve 2 öğretmen camimizi ve...

İSTİŞARE VE ATAMA

IGMG Württemberg Bölgesi Mössingen Şubesinde  istişare neticesinde Cemiyet Başkanlığına Sabri AKKAR kardeşimiz atanmıştır. Bugüne...

İSTİŞARE VE ATAMA

IGMG Württemberg Bölgesi Lauffen Şubesinde  istişare neticesinde Cemiyet Başkanlığına Yıldıray VAROL kardeşimiz atanmıştır. Bugüne...

Bretten Ulu Camii Dua Günü

Okula başlayan öğrencilerimiz için Bretten Ulu Camii olarak Dua Günü yaptık. Rabbim zihin açıklığı...

Mühlacker Dua Günü

Mühlacker Şubesi olarak İSV camisinde 19.09.2021 tarihinde yaklaşık 20 çocuk ve velileri ile dua...

Enzweihingen Dua Günü

Her sene olduğu gibi bu senede okula yeni başlayan çocuklarımıza dua günü düzenledik. Ana...

Enzweihingen Eğitim Sezon Kapanışı

Pandemie'den dolayı inişli çıkışlı bir eğitim sezon sonuna daha geldik. Bu zor dönemlerde bizleri...

Bretten Ulu Camii YEK Sezon Kapanışı

IGMG Bretten Ulu Camii Kadınlar Teşkilatı olarak YEK (Yetişkinler Eğitim Kursu) ve sezon kapanışını...