Württemberg Bölgesi Gençlik Teşkilatı’nın Orta Ögretim gençliğine yönelik “Gelecek Sensin!“ seminerinin startı Rastatt Şubesinde verildikten sonra Sindelfingen ve Herrenberg Şubelerinde´de başarıyla gerçekleşti.

06.03.2020 tarihinde Sindelfingen Cemiyet Başkanı İbrahim Cihan’ın selamlama konuşmasının ardından, Sindelfingen Şubesi Gençlik Teşkilatı Başkanı Hakan Polat, Gelecek Sensin! projesini açıklayıp, önemine değindikten sonra, gençlerin bütün dikkatleriyle dinleyip, anlayıp ve burada öğrendiklerini tatbik etmelerini istedi. Württemberg Bölgesi Gençlik Teşkilatı Başkanı Fatih Akbaş’ın selamlama konuşması’nın ardından değerli abimiz İbrahim Kızıltepe seminerinde Müslüman genc’in kimliği, ahlakı ve yaşam tarzının nasıl olması gerektiğini anlattı. Müslümanların güzel ahlaklı yaşantısıyla örnek olup, İslamı iyi ve güzel bir şekilde temsil etmesi gerektiğini vurguladı.
7 Mart tarihinde ise Herrenberg Şubesinde Orta Ögretim gençliğine yönelik “Gelecek Sensin!“ seminerini değerli abimiz Şerafettin Altun sundu.

NOT: Gençlerin ilgisini çeken “Gelecek Sensin” projesinin ikinci ve üçüncü etapları olacaktır.
Bu proje Bölge genelinde uygulanacaktır.

IGMG Württemberg GT
#igmg #igmgbw #igmggenclik