IGMG Württemberg Bölgesi olarak Reutlingen Şehrimizde tamiri büyük ölçüde bitmiş olan güzel bir camimiz bulunmaktadır. Şehir merkezinde bulunan Reutlingen Merkez Camisi‘ni bugün öğle namazında Bölge Başkanı Zeki Şeker bey ve  Bölge Kurumsal İletişim Başkanı İlyas Nur Çakmak bey birlikte ziyaret ettiler.

Reutlingen şehrimizin merkezinde kredi kullanmadan muhteşem bir cami ve Eğitim Merkezi inşa ederek, Teşkilatımız’ın ve müslümanların hizmetine sunan ilk başkan ve idarecilerimizden, hali hazırda Başkan ve İmam Hatip olan Ali İlemin Hocamız’dan, idarecilerimizden, üyelerimizden, cematimizden, maddi ve mânevi destek veren herkesten Cenâb-ı Hak razı olsun. IGMG Württemberg Bölgemisi adına katkı sağlayan herkese şükranlarını ifade eden Bölge Başkanı Zeki Şeker bey, camilere sahip çıkmanın, cami merkezli eğitim çalışmalarının, ailenin ve toplumun irşadına vesile olan erkem sohbetleri, aile eğitim seminerleri, geleceğimiz olan çocuklarımızın islami eğitim alması noktasında cemiyetlerimizin yapmış olduğu çalışmaların önemine ilişkin namazdan sonra bir sahbet verdiler.

Teşkilatımız ve camaatimiz bizi hiç yalnız bırakmadı.” diyen Cemiyet Başkanı Ali İlemin, Bölge Başkanı’na ve Bölge KIB Başkanı’a bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

IGMG Württemberg