IGMG Württemberg Bölgesi Genişletilmiş Bölge Yürütme Kurulu ve Genişletilmiş Şube Yürütme Kurulu Toplantısı idarecilerimizin yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

Bölge Teşkilatlanma Başkanı Aydın Güran Bey’in organizesinde 27 Eylül 2020 Pazar Günü Muhterem Genel Başkanımız Kemal Ergün Hocamızın katılımlarıyla gerçekleşen toplantı pandemi koşullarına riayet edilerek iki oturum halinde yapıldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti, yoklama ve Bölge Başkanı Zeki Şeker Hocamızın selamla konuşmalarıyla devam eden toplantıda Bölge Başkanımız, teşkilat olarak var olmanın, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmanın faydalarını dile getirdi ve 2020 yılı Koronovirus Pademi sürecinin başlatıldığı andan itibaren Bölge ve Şube İdarecilerimizin gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

IGMG Genel Başkanımız Kemal Ergün Bey, Württemberg idarecilerini disiplinli ve başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Bilhassa yaşadığımız bu zor dönemde ‘Komşuna el Uzat’ çalışması ile evlerindeki yaşlı komşularımızı gözetilmesi, ‘İyiki Varsınız’ diyerek kamu çalışanlarına destek verilmesi, ‘Gönül Köprüsü’ projesiyle Cami ve Genel Merkez Üyelerimize telefon görüşmesiyle misafir olunması, ‘Camine Sahip Çık’ ve Ramazan’da ‘Sanki İftar Verdim’ aksiyonları, Online eğitim, erkam sohbetleri, yönetim toplantıları, hafızlık çalışmaları gibi sosyal çalışmalarımızın takibini başarıyla gerçekleştiren Württemberg Bölge ve Şube Yürütme Kurullarına teşekkür etti.

Sunuculuğunu Bölge KIB Başkanı Kâmil Faruk Ozan Beyin yaptığı toplantıda Bölge Birim çalışmalarını Bölge Sekreteri İlyas Nur Çakmak Bey slayt sunumu olarak takdim etti.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve Bölge İhsan Sohbetleri Sorumlusu Yardımcısı İsmail Yazıcı Hocamızın Kapanış Duasıyla topl

antımız sona erdi.

 

IGMG Württemberg