Her sene ‘Gençlik Gecesi’ adı altında düzenlediğimiz programı, bu senede 31 Aralık 2020‘de düzenleyerek gençlerimiz ile Mekke’nin fethini andık. Senenin son faaliyeti olmak üzere gençlerle ve katılım sağlayanlarla beraber hayırlı bir gece geçirmeye gayret gösterdik. Bunu sağlamak için sohbetlerle ve imkanların sunduğu kadar sosyal akitivitelerle dolu bir program sunduk.
Programımız saat 21:00’de IGMG Genel Başkanımız Kemal Ergün beyin sohbeti ile başladı. Müteakiben Mainz İlahiyat Meslek Okulu Mezunu Teoman Şimşek hocamız ile bir soru-cevap faslı gerçekleştirdik. Sohbetin içeriği farklı farklı konular iken, ağırlıklı olarak İlahiyat Meslek Okulu hakkında bilgilendirme oldu.

Gece yarısı katılımcılar online bilgi yarışması ile hem bilgilerini test ederken, aynı zamanda çok eğlendiler. Bu yarışmanın sonunda sıralamaya göre hediye kazananlar:
1. Süleyman Akpınar
2. Zekeriya Şerbetçi
3. Yılmaz Okur

Sunduğumuz online aktivitelerden sonra son olarak Rastatt Şubemizin AT Kurumsal İletişim Başkanı Sefa Pusmaz mazide kalan hatıraları tazeleyerek interaktif bir sohbet oluşturduk. Bu neşeli ve zevkli muhabbetle Gençlik Gecemizi sonlandırdık.

Sohbetleri verenlerden, katılım saglayanlardan ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Hizmetimizi daim eylesin. Uhuvvet bağımız kopmaması ve bir dahaki faaliyette buluşmak ümidiyle, Allahın rahmeti üzerinize olsun inşaAllah.

 

WÜRTTEMBERG
RASTATT
GENÇLİK TEŞKİLATI