IGMG Württemberg Bölge Başkanı Sayın Zeki Şeker Bey 2021 yılının ilk günlerinde de cemiyetlerimizi ziyaret etmeye devam ediyor. 2 Ocak 2021 Cumartesi Günü öğle namazında Enzweihingen Mescid-i Rasul Camisinde cemaatle hasbihal ettikten sonra Mühlacker El Aksa Camisini ziyaret etti. İkindi namazında Pforzheim Ayasofya Camisinde cemaatle sohbet eden Sayın Şeker, insanların camiye olan ünsiyetlerini görmekten memnun olduğunu dile getirdi.

 

3 Ocak 2021 Pazar Günü ziyaretlerine devam eden Sayın Şeker’e Bölge Teşkilatlanma Başkanı Aydın Güren Bey ve Bölge Sekreteri İlyas Nur Çakmak Bey eşlik ettiler. Bölgemizin güzel bir çalışması olan her ayın ilk pazarı ‘Ailece Sabah Namazı’’ programı ile Huttenheim Murat Hüdavendigar Camisinde güne başlanmış oldu. Daha sonrasında Philippsburg Şube Yürütme Kurulu toplantısında bulunan Bölge Başkanı Zeki Zeker Şubedeki çalışmaları yerinde değerlendirdi. Öğle namazına Rastatt Mevlâna Camisinde bulunan Sayın Zeki Şeker ve BYK arkadaşları cemaatle hasbihal ettikten sonra ikindi namazlarını Karlsruhe Ayasofya Camisinde kılıp günün son ziyaretini gerçekleştirdiler.

IGMG Württemberg Bölge Başkanı Sayın Zeki Şeker Hocamız ziyaretleri esnasındaki idarecilerimizin, hocalarımızın ve cemaatimizin ilgisine teşekkür etti.

IGMG Württemberg
Basın-Yayın Başkanlığı