oplantı, Kur ́an-ı Kerimin okunması ile başladı ve KGT Württemberg Bölge Başkanı Esra Keriman açılış konuşması yaptı. Ardından Württemberg Bölgesi Ana Teşkilat Eğitim Başkanı Rasım Gül Beyin Eğitimin önemine vurgu yapan bir konuşması oldu.

Teşkilatlanma Başkanlığı Şubelere 2018 Çalışma takviminde yer alması ve dikkate alınması gerekenler hakkında bilgi verdi. Sosyal Hizmetler başkanı Ayse Kocer gerçekleştirelecek olan Bosna Okul projesinin detayları Şubelere aktarılıp bilgilendirdi. Bunun yanı sıra subelere GM üyeliğinin önemi anlatılıp, şubelere üyelik hedefleri verildi. Toplantının devamında Orta Öğretım, Eğitim ve Kurumsal İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan sunumlar tanıtıldı.

Sunumlar ilerki zamanlarda start verilecek Program ve Yarişmaları kapsamaktaydı. Toplantı hediye takdimi, KGT Başkanı Esra Keriman hanımın teşekkürü ve ardından okunan Kapanış Kur ́an-ı Kerimi ile sonlandırıldı. Württemberg Bölgesi idarecileri toplantıya iştirak eden tüm Şube Başkanlarına teşekkürlerini sunar.