IGMG Württemberg Kadınlar Teşkilatı Bölge Başkanı Ayşe Akkuş ve ekibi kendi döneminde görev yapmış olan ve görevi biten Şube Başkanlarını bir araya toplayarak Ahde Vefa örneği sergiledi.
Bölge KT Eğitim Başkan yardımcısı Fatma Çakmak’ın okuduğu açılış Kur’ân-ı Kerimi ile başlayan programa toplam 35 emektar şube başkanı katıldı. Toplantı odalarında özenle hazırladıkları ortamda ağırladıkları emektarların her biri hediyeleri ile programa iştirak etti.

Akkuş programa KT BYK’sını tanıtarak başlarken, emektar başkanlarından da kendileri tanıtmalarını rica etti. Hoş bir atmosfer ile devam eden programda ikramlar da göz doldurdu. Ayrıca emektar başkanlara özel hazırlanmış anketler de kendileri tarafından dolduruldu.
Akkuş programın ilerleyen dakikalarında misafirlerine mikrofon uzatarak her hangi bir sıkıntıları var mı diye sordu ve onları dinledi.
Son olarak bölge çalışmalarında farklı bir beklentilerinin olup olmadığını da soran Akkuş, davaya hizmette Ahde Vefa´nın öneminin altını çizerek, bizden sonra gelecek kardeşlerimize de örnek olmak adına bu programı icra ettiklerini vurguladı.

Emektar başkanları için özel olarak hazırlanan hediye ajanda kalem ve kurabiyeler de masalarda yerlerini aldı.
Bölge Hatibesi Birden Fatıma Yaşar’ın emektar başkanlara özenle hazırlamış olduğu duygu yüklü mektupta Aalen eski başkanlarından Fatma Demirtaş tarafından okunarak duygusal anların yaşanmasına vesile oldu. Bölge Muhasibi Canan Bülbül’ün yapmış olduğu pasta emektar başkanlar ile birlikte kesilerek ikram edildi.
Toplu çekilen resimlerin ardından emektar başkanlar hatırlanmış olmanın mutluluğu ile programdan ayrıldı.

(Lütfen bu haberi beğenecek üç arkadaşınızı yoruma etiketleyin)