(Lütfen bu haberi beğenecek üç arkadaşınızı yoruma etiketleyin)

Württemberg İrşad Başkanlığı 11 Temmuz Çarşamba günü alışılmışın dışında bir toplantı gerçekleştirdi.

Her ay gerçekleşen Bölge İrşad Başkanlığı Hocalar Toplantısı‘nın sonuncusu Mülacker Şubesi’nde ve Şube İmam-Hatibi İlhami Veziroğlu Bey‘in ev sahipliğinde gerçekleşti. Yaz tatil sezonunun da başlamasıyla beraber toplantının rahat bir ortamda yapılması hocalar tarafından da çok beğenildi.

Öğle namazının ardından başlayan toplantıda bir yılın değerlendirmesi yapılırken toplantı Bölge İrşad Başkanı Eyüp Esen Bey’in dört hocamıza hediye takdim etmesiyle son buldu. Bölge İrşad Başkan Yardımcısı İlyas Çakmak Bey ve Achern Şubesi İmam-Hatibi Yunus Emre Yıldız Bey yeni doğan evlatlarından ötürü tebrik edilip kendilerine birer hediye takdim edildi. Bu sene görev süreleri dolan Bruchsal İmam-Hatibi Abdullah Gündoğdu Bey‘e ve Nagold İmam-Hatibi Tuncay Sesli Bey‘e yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı kendilerine çiçek ve hediye verildi.

Toplantı sonrasında Şube İmamlarına Çağ Kebap ikramlı bir piknik tertibiyle, orta oyunlarıyla , ilahileriyle ve voleybol turnuvalarıyla akıllarda iz bırakan bir gün geçirildi.