(Lütfen bu haberi beğenecek üç arkadaşınızı yoruma etiketleyin)

02 Nisan tarihinde Waiblingen Şubesinde düzenlenen Bölge KGT ŞBT, açılış Kur ́ân-ı Kerimin okunması ile başladı. Ardından Şubelerin yoklaması alındı ve Württemberg Bölgesi KGT Başkanı Esra Keriman son açılış konuşmasını yaptı.

Genel Merkez´den teşrif eden KGT Başkanı Meryem Saral Teşkilatın önemini anlatan bir sunum gerçekleştirdi ve başkanlar ile Sosyal bir oyun oynadı.

Daha sonra yapılan istişare sonucu Bölge KGT Başkanlığına Esmanur Öztürk atandı.
Atamadan sonra Bölge Başkanımız Zeki Şeker eski KGT Başkanı Esra Keriman´a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür edip plaket hediye etti ve yeni Bölge KGT Başkanı Esmanur Öztürk´ü tebrik ederek ileriki çalışmalarında kendisine başarılar diledi.

Yeni Württemberg KGT Başkanımız Esmanur Öztürk söz alarak kısa bir konuşma yaptı ve ileriki zamanlarda değişiklikler olacağını bildirdi.

Toplantıya Mola ve Namaz arası verildikten sonra Birim Sunumlarına geçildi. Öncelikle Bölge KGT Teşkilatlanma Başkanı Esra Demirtaş, „Kardeş Şube“ Projesine değindi. Akabinde Bölge KGT Eğitim Başkanı Merve Coşkun, „HitabEt“ Yarışmasını anlattı ve daha sonra Bölge KGT Üniversiteliler Başkanı Fatma Balcı, „UNIDAY“ hakkında başkanlara bilgi verdi. Bölge KGT KİB Başkanı Büşra Tok, „Sosyal Sorumluluk“ Projesini değerlendirdi ve „Gestatten Muslim“ Projesine değindi. Son olarak Bölge KGT Sosyal Hizmetler Başkanı Ayşe Koçer, İnfak ve Genel Merkez sonuçlarını açıklayarak önümüzdeki „Kumanya“ Projesinin önemine vurgu yaptı.

Programın sonunda hediye takdimi oldu ve eski Bölge KGT Başkanı Esra Keriman veda konuşması yaptı. Yeni Bölge KGT Başkanımız Esmanur Öztürk´ün değerlendirme ve kapanış konuşmasından sonra kapanış Kur´ân-ı Kerim ile Toplantı sona erdi.