Mayıs ayında gerçekleşecek Heilbronn Yerel Seçimleri Münasebeti ile 12 Nisan 2019’da Teşkilatımız’da bir açık oturum gerçekleştirildi.
Programa seçimde yer alacak tüm siyasi partiler davet edildi. Üyelerimiz ve cemaatimizin yoğun katılım sağladığı programda Parti Yetkilileri seçilmeleri halinde Heilbronn’a ne gibi katkıları olacağını aynı zamanda halkın istek ve arzularına nasıl çözüm ve çare bulacaklarını ifade ettiler. Programın son bölümünde ise cemaatimize, Parti yetkililerine soru sorma imkanı sağlandı.

Davete icabet eden BİG Partisi Eyalet Başkanı Murat Gede ve Heilbronn Belediye Meclis Üyesi Adayı Fethi Akdoğan’a, CDU Partisi Belediye Meclis Üyesi Adayı Köksal Kılıç’a, Yeşil’ler Partisi Belediye Meclis Üyesi Adayı Steven Häusinger’e, SPD Partisi Belediye Meclis Üyesi Adayı Gürsel Şen ve Fatih Bingöl Beylere teşekkür ederiz.
Bizlerde IGMG Heilbronn Teşkilatı olarak tüm katılımcılara teşekkür ediyor, Mayıs’ta gerçekleşecek Yerel Seçimin Heilbronn Şehrimize Hayırlı olmasını temenni ediyoruz.