25 Kasım 2019 tarihinde Württemberg Bölge KT Başkanı A. Akkuş tarafından Nagold Şubesinde Üyeler toplantısı gerçekleşti.
Toplantıda ŞYK birimleri katılım sağlayan 28 üyemize çalışmalar ile ilgili bilgilendirme yaptı.
Akabinde Bölge KT Başkanı Akkuş mikrofona davet edildi. Sayın Akkuş,

Tahrîm Suresi 6. Ayet/28. Cüz´ü hatırlattı.
يَٓا اَيُّهَا الَّذ۪ينَ اٰمَنُوا قُٓوا اَنْفُسَكُمْ وَاَهْل۪يكُمْ نَاراً وَقُودُهَا النَّاسُ وَالْحِجَارَةُ عَلَيْهَا مَلٰٓئِكَةٌ غِلَاظٌ شِدَادٌ لَا يَعْصُونَ اللّٰهَ مَٓا اَمَرَهُمْ وَيَفْعَلُونَ مَا يُؤْمَرُونَ

“Ey iman edenler! Kendinizi ve ailenizi yakıtı insanlar ve taşlar olan ateşten koruyun. Onun başında, acımasız, güçlü, Allah’ın kendilerine buyurduğuna karşı gelmeyen ve kendilerine emredileni yerine getiren melekler vardır.

Çalışmalarda Allah´ın bizlere emrettiği helal çerçevesinin içinde kalıp haram çercevesinden uzak durmamız gerek, Gayesi olmayan bir yapı teşkilat olamaz. Dini bir teşkilâtın en ulvi gayesi, mensuplarını Allah’ın rızasına ulaştırmaktır. Rabbimin rızasını kazanmak için var gücümüzle çalışacağız, kulluk vazifemiz olan İSLAM davasına hizmet etmek için gayret edeceğiz hepimiz diyerek, GM ve Camii üyeliğinin önemini vurguladı.
Şube başkanımız A. Akkuş hanıma ve Üyelerimize çok teşekkür ederken bizler bir binanın tuğlası gibiyiz. Binada tuğla eksik olursa o bina sağlam olmaz üyelerimiz camilerimizin ev sahibi ev sahipleri evlerinden uzak durmaması lazım dedi.

Nagold şubemize ve KT Bölge Başkanımıza güzel bir program icra ettikleri için teşekkür ediyoruz.