03 Şubat tarihi Pazar günü Rastatt cemaati „Ailecek Sabah Namazı Buluşması ve Doğu Türkistan’a Duâ“ programı için Milli Görüş camisine akın etti. Toplu halde Sabah Namazı kılındıktan sonra zikir halkası kuruldu ve oluşan manevi atmosferin beraberinde dünyadaki mazlum ve mağdurlara, özellik zulüm altında olan Doğu Türkistan’da ki kardeşlerimiz için duâ edildi.
Programın manevi kısmından sonra cemaate sıcak çorba ve kahvaltı ikramı yapıldı. Allah (c.c.) ibadetlerimizi ve duâ´larımızı dergahı izzetinde kabul eylesin. Bu programda emeği geçen herkesden râzı olsun inşaAllah.
„Sabah Namazını kılan Allah’ın himayesindedir. Dikkat et, ey Âdemoğlu! Allah, bizzat himayesinde olan bir konuda seni sorguya çekmesin“. (Müslim)

#igmgrastatt #igmg #sabahnamazi #namaz #uykudan #hayirli #cemaat #program #kahvaltı #rastatt #aile #bereket #müslim #nur #doguturkistan #turkistan #milligörüs #yanlizDegilsiniz #schautnichtweg #stop #basinicevirme #özgürlük #dogutürkistan #islam #zulmesessizkalma #freedomforuyghurs #dogutürkistanaözgürlük #freiheitfüruiguren