IGMG Genel Merkez Hatiplerimizden hocamız Württemberg bölgemizde, bölge irşad baskanlığı organizesi ile bir dizi programlara katılıp cemaate sohbet etti. 22 kasım perşembe günü Heilbronn şubemizde ihsan sohbetine iştirak eden hocamız esnaflarımıza sohbet etti. 23 Kasım cuma günü yine Heilbronn Fatih camimizde cuma cemaatine vaaz etti. Akşam gençlere özel sohbet organizesinde gençlik lokal sohbetine katılıp konuşma yaptı. 24 Kasım cumartesi gün Heilbronn’da veli toplantısında haftasonu kursa gelen öğrenci velilerine hitap eden hocamız, aynı gün Karlsruhe ve Rastatt ta gönül sohbetleri adı altında düzenlenen programlarda konuşma yaptı.

25 Kasım pazar günü bölge irşad başkanı Eyüp Esen ile birlikte Ludwigsburg sabah namazı programına iştirak ettiler. Namaz öncesi mukabele, sabah namazı, zikir, sohbet ve işrak namazı ile birlikte ikram edilen çorba içildi. Geylani Akan hocamız bütün konuşmalarında Kur’an ve Sünnet Merkezli yaşamanın önemini anlattı, Allah cc ve Peygamber sevgisi, şuurlu bir nesil yetiştirme konuları üzerinde durdu.

Ayrıca hocamız Namaza cemaatle devam etmenin önemi üzerinde durdu. Bölge İrşad Başkanı Eyüp Esen ise Geylani Akan hocamıza dört günlük misafirliğinden dolayı teşekkür etti. Cemaate Her
Ayın ilk pazar günü yapılması gereken Ailece Sabah Namazı Programını hatırlattı. Hafızlık çalışması üzerinde durdu ve erkam sohbetlerinin önemini anlattı.