Württemberg Bölgesi gençlik teşkilatı tarafından organize edilen GENÇLİK GECESİ programlarına yoğun bir katılım vardı.
Württemberg bölgesine ait 20’e yakın şubeler 31 aralık gecesinde GENÇLİK GECESİ adı altında program düzenledi. Bu programlara 1000’nin üzerinde gençler katıldı. Prgramların içeriği sohbet, zikir, ibadet, sosyal aktiviteler ve ikramlarla doluydu. Misafir hatiplerimizden olan Hessen bölge başkanı Bilal Kaçmaz hoca Heilbronn şubemizde yaklaşık bir saatten fazla gençlere gecenin önemi hakkında sohbette bulundu.

Bölge gençlik başkanı Fatih Akbaş’da ayni şubede gençlere selamlama konuşmasında gecenin önemine vurgu yaptı. Bölge başkanımız Zeki Şeker Karlsruhe şubemizin GENÇLİK GECESİ programına katılarak sohbette bulundu. Herrenberg ve Pleidelsheim şubelerinide ziyaret eden Fatih Akbaş birer konuşma yaptı ve gençlere yoğun katılımdan dolayı teşekkür etti.

Württemberg gençlik BYK’sıda o gece programlara katıldı ve ayrı bir renk kattı. Bölge gençlik tarafından önceden hazırlanmış olan gündem gereği saatler 00:00 gösterdiğinde gençlerimizi mescidlere çekerek zikir halkaları oluşturuldu ve şükür namazları kılındı. Gençlik gecesi adı altında yapılan bu çalışmada Bölge gençlik teşkilatı gençlerin 31 aralığın müslümanca geçirmesini hedefledi.

Programların sonunda ikram verildi ve sosyal aktiviteler yapıldı.