Bölge İrşad Başkanlığı tarafından her ay mutat olarak yapılan Württemberg Bölgesi İmam Hatipler toplantısı bu ay da 10.09.2019 tarihinde gerçekleşti.

Wangen İmam Hatibi Okan Apaydın hocanın okuduğu açılış Kur’ân-ı Kerim’i ile başlayan toplantı, Bölge İrşad Bsk. Yrd. İlyas Nur Çakmak hocanın yoklaması ile devam etti. Akabinde Nagold İmam Hatibi Sadık Mermer hocanın Evrad-ı Şerif´i okumasının ardından Hac-Umre Sorumlusu Mehmet Mermer Hac-Umre organizesi hakkında bilgi vermesi ile toplantıya devam edildi. Daha sonra Bölge İrşad Başkanı Eyüp Esen Hocanın sunumu ile devam edildi. Geçtiğimiz çalışma dönemi için teşekkürlerini sunarak önümüzdeki çalışmaları hakkında bilgi verdi ve tanıtımların yapılmasını ifade etti. Özellikle Ailecek Sabah Namazı ve Ekim ayında olacak olan ikinci İrşad çalıştayı üzerinde duruldu.

HASENE Württemberg Bölgemizin 26 Kurban gözlemcilerden olan Waiblingen İmam Hatibi Abdülkadir Avcı Hocaefendi bu senenin Kurban izlemlerini sundu. Dilek Temennilere cevap verilerek, Pforzheim İmam Hatibi Kaan Yüksel Hocanın okuduğu kapanış Kur’ân-ı Kerim’i ile toplantı son buldu.