(Lütfen bu haberi beğenecek üç arkadaşınızı yoruma etiketleyin)

04 Şubat tarihinde Bölge Merkezinde düzenlenen Bölge KGT ŞBT Toplantısı, açılış Kur ́ân-ı Kerimin okunması ile başladı ve KGT Württemberg Bölge Başkanı Esra Keriman açılış konuşması yaptı. Ardından Şubelere, KGT Teşkilatlanma başkanlığı tarafından 2018 Çalışma Takviminde yer alan Birim Eğitim Toplantıları hakkında bilgiler sunuldu.

KGT İrşad ve Eğitim başkanlığı tarafından gerçekleştirelecek olan Hitabet semineri ve Bilgi & Hitabet yarışmasının detayları Şubelere aktarılıp bilgilendirildi. Erkam sohbetlerinin önemine vurgu yapıldı.

Eğitim başkanlığı evlilik hazırlık okulu ve Ramazanda yapılacak olan hayırlı gece Programlarını şubelere aktarırken Orta Öğretim Birimi gercekleşecek olan Abla Kardeş Programları ve Orta Öğretim kampının müjdesini verdi.

Ardından Kurumsal İletişim Başkanlığı tarafından bu sene üçüncüsü gerçekleştirelecek olan Sosyal Sorumluluk Projesinin detayları aktarılırken Üniversiteliler Birimi´nin yakın zamanda yapacağı Endülüs gezisi hakkında şubeleri bilgilendirdi. Akabinde Sosyal Hizmetler başkanlığı devam etmekde olan İnfak Kampanyasında şubelerin aktuell ulaşılan rakamlarını değerlendirdi ve çalışmaların azimle sürdürülmesi gerektiğini dile getirdi.

Misafir konuşmacı olarak toplantıya katılan İlhami Yaşar hocaefendi dini usulüne göre doğru kaynakdan doğru beslenmenin ve Tâhribat & Tâhrifat konularına vurgu yapan bir konuşması oldu.

Toplantının sonunda, 2016 senesinden itibaren Orta Öğretim başkanlığı görevini üstlenen ve görevi bırakmakda olan Merve Çukurtaş başkanımıza hediye takdimi yapıldı ve vermiş olduğu hizmetlerden ötürü kendisine teşekkür edildi.

Toplantı kapanış Kur ́ân-ı Kerimi ile sonlandırıldı.

Württemberg Bölgesi idarecileri, toplantıya iştirak eden tüm Şube Başkanları´na teşekkürlerini sunar.